Preloader

Teslimat ve İade Bilgileri

TESLİMAT

Hafta içi saat öğlen 15:00′ a kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargo şirketi ile adresinize teslim edilir. Hafta sonu verilen siparişler hafta başında kargo şirketine teslim edilecektir.

Yurtiçi siparişlerde 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Yurtdışı siparişlerinizde teslimat süresi bulunduğunuz şehire göre değişiklik gösterir.

DEĞİŞİM VE İADE

Sipariş ettiğiniz ürünleri, size veya gösterdiğiniz adresteki kişiye/kuruluşa teslim tarihinden itibaren fiziksel olarak formu bozulmamış olması şartıyla 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizin başlatılabilmesi için bigbabolisarkuteri@gmail.com adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.

İade talebinizle ilgili e-posta ile bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, fiziksel olarak formu bozulmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde kargo şirketi ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

Big Baboli Şarküteri’ den sipariş ettiğiniz ürünleri, size veya gösterdiğiniz adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren, fiziksel olarak formu bozulmamış olması şartıyla 7 iş günü içerisinde değiştirebilirsiniz.

İade işlemlerinizin başlatılabilmesi için bigbabolisarkuteri@gmail.com adresine, değişim yapmak istediğiniz ürünün yerine hangi ürünü istediğiniz konusunda e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.

Değişim talebinizle ilgili bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, faturanız ile birlikte fiziksel olarak formu bozulmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde kargo şirketi ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

Ürününüzün/ürünlerinizin değişim koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra değişim işleminin durumu size en kısa sürede e-posta ile iletilir. İstediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 1-3 iş günü içerisinde size kargo ile gönderilecektir. Ürün stoklarda yok ise ödediğiniz ücret ödeme şeklinize göre hesabınıza geri ödenecektir.

Yanmış, fiziksel olarak formu bozulmuş ve hasar görmüş ürünlerin değişimi ve iadesi yapılmamaktadır.

Kapat

Giriş Yap

Kapat

Sepet (0)

Alışveriş sepeti boş Sepetinizde ürün yok.

Big Baboli Şarküteri

Big Baboli ŞarküteriBirim
Dil